Fiat Otomobil Kampanyaları

fiat araba kampanyaları

Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen firmalardan biri olan Fiat uygun fiyat politikası ile ülkemizin en çok tercih edilen araba markası haline gelmiştir. Fiat uygun fiyatlar sunmasıyla beraber henüz araç sahibi olmayan ama araç almayı düşünen kişilerin işlerini kolaylaştırmak için çeşitli kampanyalar yürütmektedir. Fiat otomobil kampanyaları sayesinde araç sahibi olmayı düşünen kişilere yardımcı olarak onları bir an önce hayallerindeki Fiat ile buluşturmayı amaçlamaktadır.

Aracınızı Fiat otomobil kampanyalarını inceleyerek alın

Eğer bir araç almayı düşünüyorsanız ve aklınızda ki model bir Fiat modeli ise yapacağınız ilk iş Fiat otomobil kampanyalarını incelemek olmalı. Fiat müşteri memnuniyetine önem veren ve müşteri odaklı çalışan en profesyonel firmalardan birisidir. Fiat otomobil kampanyalarına baktığımızda müşterilerin araç almalarını kolaylaştıracak fırsatlar olduğunu görmekteyiz. Araç alacaklar için fiat otomobil kampanyaları arasında bulunan 18.000TL %0 faiz ile 18 ay vadeli kredi seçeneği aracını banka kredisi ile alacak kişilerin faiz ödemeden araç sahibi olmasını sağlıyor.

Aynı zamanda aracının parasının büyük bir miktarını kredi ile almak isteyen kişiler içinde çok uygun faiz oranı ile kredi imkanı sunan Fiat müşterilerini ödeme konusunda rahat olmalarını sağlıyor. Fiat otomobil kampanyalarında isteyen herkese 30.000 TL krediyi 3 yıl vade ile sadece 0.75 faiz ile müşterilerinin kredi ihtiyacını gideren Fiat ödeme konusunda elinden geleni yapıyor. Ayrıca sadece stoklarla sınırlı arabalarında geçerli olmak üzere %21’e varan indirim yapan Fiat müşterilerini showroomlarına bekliyor.

Aracınız kredi ile uğraşmadan peşin para ile almak isteyen müşterilerine ise Fiat iddaalı sayılabilecek %6 lık bir indirim ile kullanıcısına alırken kazandırıyor. Aynı zamanda Fiat eylül ayına özel Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Doblo Classic Combi ve Yeni Doblo Combi modellerinde ÖTV’yi kendi ödüyor ve müşterisini bu yükten kurtarıyor. Fiat otomobil kampanyalarını daha detaylı öğrenmek ve kampanyalardan yararlanmak için fiat bayilerini ziyaret edin.

You may also like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.