Geleceğin Araba Teknolojisi; Fiat

fiat dizel modelleri

Geleceğin Araba Teknolojisi; Fiat

 

Dünyamız insanların oluşan ihtiyaçları üzerine büyük bir hız ile gelişimini sürdürmektedir. Özellikle çok eski tarihlerde insanların günler, haftalar, aylar ve hatta bazen yıllar alan yolculuklarının kısaltılması konusunda çeşitli araçlardan faydalanılmıştır.

 

Ancak en önemli değişim ve kolaylık arabanın keşfi ile birlikte ortaya çıkmıştır. Bu noktada da özellikle insanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişen araba teknolojisinde en önemli markalardan biri olan Fiat, ilk araba modelini 1909 senesinde piyasa sürmüştür.

 

O tarihten bu yana araba teknolojisinin gelişiminde önemli bir katkı sağlayan ve araba teknolojisine yön veren markalardan biri olan araba markası olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde de oldukça büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojiye en iyi şekilde entegre olarak şu an aktif olarak bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati ve Ferrari gibi markalara yer veriyor.

 

fiat dizel modelleri

Fiat Arabaların Özellikleri Nelerdir

 

Araba motoru konusundaki üstün teknolojisi ile birlikte hem çok daha konforlu hem de çok daha ekonomik yakıt tüketimine sahip olan araba modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Günümüzde Fiat araba markasının ülkemizde aktif olarak 16 adet araba modeli, satışta yer alıyor. Ülkemizde satışta olmayan 5 adet daha araba modeli ile dünya piyasası üzerinde 21 adet araba modeli ile yer alıyor.

 

Bünyesinde yer almakta olan farklı markalar ve satıştan kalkan araba modelleri ile dünyanın en büyük endüstriyel ve otomobil grupları arasında yer alıyor. Bunun dışında özellikle ticari olarak oluşan araba ihtiyaçlarına karşı konforlu, teknolojik ve ekonomik seçenekler sunabilmek amacı ile ticari araba konusunda da Doblo gibi modelleri ile yer alan Fiat markası, ticari araç konusunda da oldukça yüksek bir teknolojiye sahiptir. Bu eden ile günümüz modern dünyasında en çok tercih edilen araba markalarının arasında en başta yer almaktadır.

Continue Reading

Fiat Arabalar

fiat araçlar

Günlük hayatımızda bize en büyük kolaylık sağlayan arabalar bizim için önemli olsa da arabaların modelleri çok daha önem arz etmektedir. İnsanlar ve de bilhassa erkekler arabaların en son çıkan modellerinden bahsetmeyi ve geçmiş araba modellerinin yorumlayarak kıyas yapmayı hobi haline getirmiştir. Bu konu da bilgi tecrübe sahibi olan erkekler araba almadan modelini oldukça irdeler ve modeline çok dikkat ederler. Günümüz şartların da son model araçların fiyatları oldukça pahalı olduğundan son model araç sahibi olabilmek için belli miktar paraya ihtiyaç vardır. Fakat dünyada en çok tercih edilen fiat arabaları bu konuya da çözüm getirmiştir. Çözümün tek adresi Fiat arabaları olmasının en büyük nedeni herkese ve herkesin ihtiyacına yönelik olmasıdır. Bu konu da son model tutkunlarını da görmezden gelmeyerek Fiat arabalarının son modellerini bizlerle buluşturmaktadır.

Fiat Arabaları En Uygun Fiyatlarla

Araba almaya karar veren insanlar için sonra ki en önemli dönem arabanın markası ve modeli olmuştur. Çünkü insanlar araba kullanımında ki rahatlığa ve dış vereden oluşabilecek olumlu yorumları duymaya ihtiyacı vardır. Bu konu da sahip olunacak araba modeli bu yüzden oldukça önemlidir. Fiat arabaları gerek dış görünümleriyle gerekse de konforlu, rahat kullanımlarıyla zaten dış çevrenin beğenisini kazanmıştır. Arabalarda bazen şık olmasını göz önünde tutuyoruz bazen ise rahatlığını. Elimizde ki dar bütçe sebepleriyle sadece bir tek isteğimizin gerçekleşeceğini düşünerek üzülüyoruz. Fiat arabaları bunu engellemenin tek yolu olmaktadır.

Çoğu kişinin hayallerini süsleyen mükemmel Fiat arabalarının arasında hem bütçemize uygun hem de isteklerimizi tam manasıyla karşılayan modelleri vardır.  fiat bu konuda oldukça titiz çalışır ve içe önem verdiği kadar dışa da önem verir. Bu konuya önem vererek seçmiş olduğunuz Fiat arabalarından hiçbir şekilde pişman olmayarak üstüne fiatın büyüsüne kapılacaksınız. Fiat arabalarının büyüsünde olan kimseler sürekli fiat takipçisi olarak bir üst modeli elde etmeye çalışmaktadırlar.

Continue Reading

Fiat Araç

imfiat araba

Dünyada ve ülkemizde oldukça rağbet gören gören ve en çok satılan Fiat araçları Araçları her zaman ki gibi üst sıralarda yerini almaktadır. Fiat araçları çeşitlerinin geniş yelpazesi ile  herkesin beğenisine göre bir model bulunduran ve almadan geçilmeyecek kadar güzeldir. Fiat araçlarının çeşitlerinde aradığınız bütün özelliklere ulaşır özellikle de meraklı iseniz o denli size alternatif sunmaktadır.  Fiat araçları ticari veya binek tipi olsa da sizlere istediğiniz tipteki tüm araçları özellikleri ile birlikte buluşturmaktadır. Fiat araçlarının çeşitleri içerisinde en çok alternatiflerin de olduğu dünyaca bilinmektedir. Fiat araçları çeşitleri her yıl üstüne birçok özellik ve aksesuar ekleyerek üst sıralarda ki yerini yaptığı bütün işlerle korumaktadır. Fiat araçlarının çeşitleri bu denli fazla olması sonucu fiatın sahip olduğu ağ yoğunluğunun da o denli gelişmesini sağlamıştır.

Fiat Araçlarının Ağ Özellikleri

Fiat araçları çeşitleri ile çok farklı noktalarda ve aşırı uzak yerlerdeki bayileri dolaşmanıza gerek kalmayacak bünyesinde tuttuğu farklılıklardan mutlaka birini beğenmenizi sağlayacaktır. Fiat araçları çeşitleri bu benzer sebeplerden fiata adım atan hiç kimseyi boş göndermemektedir. Fiat araçları çeşitlilikleri ile oldukça kolaylık sağlayarak aracı almadan çıkmanıza mani olacak hiçbir nedeni oluşturmaz. Fiat araçlarının çeşitleri ticari araçlar olarak da çalıştığımız yere yada sahip olduğumuz iş yerlerine önemli avantajlar sağlayacaktır. Fiat araçları ile şirketinde kullandıkları filolardan oldukça memnun kalarak tasarruf etmektedirler.. Çünkü Fiat araçları çeşitleri nedeniyle son derece ekonomik imkanlar ile satın alınmış olması ve son derece kaliteli araçlar olması ile iş yerleri için vazgeçilmez hale gelmiştir. Ticari kullanıcıları oldukça rahatlatan ve de tercih edilmede bu denli etkileyen en önemli özelliklerinden birisi de fiat yetkili servislerinin ülkenin her tarafına düzgün oranla dağılması ve her ilçesinde hizmet veriyor olması bulunuyor çok etkili olmaktadır.

Fiat Araçları içinden herhangi birini satın alıp yolda kalmasanız bile sıkıntıya düşmenize gerek kalmayacak zaman içerisinde yetkili servis derhal olay yerine gelerek yolda kalmanıza neden olan sorunu çözer ve böylelikle mağdur olmanızı önlemektedir.

Continue Reading

Fiat Otomobil

fiat otomobil

Fiat otomobil fiyatları her araç sahibi olmak isteyenlerin veya araçlarını yenilemek isteyenlerin ilgisini çekmiştir. Fiat otomobilgerek teknik özellikleri ile gerekse de fiyatları ile her zaman akranlarına göre hep bir adım önde olmuştur.  Özellikle otomobil tutkunları bu yönü ile Fiat otomobillerini tercih ederek ekonomik seçim yapmışlardır. Araba alacak olanlar öncelikle fiyat otomobil fiyatları ile ilgili bilgi toplar ve daha sonra kendine uygun kararı almaktadır. Piyasada rakiplerine göre en çok tercih edilen Fiat otomobilleri hem daha kaliteli, hem daha rahat en önemlisi ise oldukça fiyat kolalıkları sağlandığı için satın almada en çok tercih edilen otomobillerdir. Fiat otomobilleri her kesim ihtiyacı karşılamaktadır. Bunun en büyük göstergesi hem ticari hem de hususi kullanımda en çok tercih edinilmesidir.

Uygun Fiyatlarla Fiat Otomobil

Ülkemizin cadde, sokak ve otobanlarında gördüğümüz ve gıpta ederek baktığımız Fiat otomobillerine halkımız oldukça aşinadır. Fiat otomobil fiyatları kadar servisleri ve yan sanayisi ile de size çok önemli hizmetler sunmaktadır. Fiat otomobil almak isteyenlerin en çok üzerinde durduğu konulardan biridir. Çünkü alınacak markanın yetkili servislerinin her yerde olup olmadığı çok önemlidir. Yaygın bir servis ağına sahip olmayan bir otomobil markası hayatımızı zindana çevirebilir ve bizi günlerce mağdur duruma sokabilmektedir. Bunun sonucunda ticari araç sahibi iseniz işleriniz aksayarak kazançlarınızdan olarak hem ekonomik olarak zarara girersiniz hem de günlerce aracınızdan mahrum kalırısınız.

Fiat otomobilleri ağ genişliğinin yanı sıra servis ücretlerinin oldukça düşük olması nedeniyle  paranızın cebinizde kalmasını sağlamaktadır. Fiat otomobillerininrutin bakımları garanti kapsamında olduğu sürece hiçbir ücret alınmadan yapılması veya çok az cuzi ücretlerle gerçekleşmesi fiatı vazgeçilmez kılan nedenler arasına sokmaktadır. Fiat otomobillerinin garanti süreci bitmiş olsa da gene de dışarı da yapılacak olan bakıma göre sizi yüzde yüze kadar avantajla kucaklamaktadır. Fiat otomobil fiyatları tüm dünya da çok önemli ilgi ve alaka görür araç alacaklar mutlaka bu eşsiz araçlara göz atmadan araç sahibi olunmamaktadır. Fiat otomobil fiyatları ödeme koşullarının size sağlayacağı avantajlar ile de dikkate değerdir.

Continue Reading

Fiat Otomobil Fiyatları

fiat araba fiyatları

Otomobil fiyatları bakımından ülkemizde kullanıcıyı en çok düşünen markalar arasında Fiat yer alıyor. Fiat otomobil fiyatları diğer markaların fiyatlarına göre her zaman daha aşağıda oluyor buda firmanın fiyat politikasının ne kadar müşteri odaklı olduğunu gösteriyor. Fiyat düşük ise kalite de düşüktür diyen kişiler olabilir ancak Fiat bu konuda Dünya standartlarında üretim yaptığı için aklınıza bu tür şeyleri getirmenize gerek yok. Fiat otomobil fiyatları diğer markalardan aşağıdadır bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi Türkiye’de üretilmesidir.

Fiat Otomobil Fiyatlarını İnceleyelim

Fiat ticari ve binek arabalarında düşük fiyat politikası ile Türkiye’nin tartışmasız en iyi araç üreticilerinden birisi. Fiat otomobil fiyatlarına bakacak olursak araçların diğer araçlara göre daha düşük miktarlarda olduğunu açık bir şekilde görürüz. Peki bu fiyat farkı aracın kalitesi ile doğru orantılı mı diye düşünenler olabilir diye söylüyorum aracın fiyatının düşük olması ile kalitenin düşük olması kesinlikle paralel değil. Araç fiyatı ile kalitesi tamamen ters orantılı olarak üretilmiş yani sizin anlayacağınız fiyat olarak düşükken kalite olarak yüksek olarak imal edilmiş.

Fiat otomobil fiyatları her model için ayrı ayrı bir fiyat içerse de genel olarak benzerlerinden oldukça düşük bir fiyat politikası izlemektedir. Ayrıca Fiat çeşitli kampanyalar ile zaten düşük olan fiyatların ödemesini kolaylaştırarak müşterilerini ödeme konusunda da yalnız bırakmıyor ve özel kampanyalar ile ödeme seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Araç almak isteyen kişiler için özel olarak hazırlanan krediler sayesinde zaten uygun olan Fiat otomobil fiyatlarını her keseye uygun seçenekler ile kredi kampanyaları yaparak müşteri odaklı firma olma başarısını taçlandırıyor.

Fiat otomobil fiyatları‘ nı incelediğimizde fiyatların peşin ödeme yapıldığında %6 gibi büyük bir rakamı indirim olarak uygulayan firma müşterilerine ödeme konusunda pek çok seçenek sunmuş. Ayrıca uygun kredi seçenekleri ile müşterilerine kolay kredi imkanı sunan Fiat kendini diğer markalar ile yarışta sürekli bir adım önde tutmaktadır.

Continue Reading

Fiat Otomobil Modelleri

fiat araç modelleri

Fiat pek çok model ile kullanıcının zevkine hitap ediyor, başlı başına üretilen modellerin hepsi müşteriler tarafından çok seviliyor. Öyle ki Fiat bazı modelleri yıllardır aynı hızda üretmeye devam ediyor. Arz – talep bağıntısına göre üretilen modeller arasında 2001 yılından bu yana talep gören ve her serisi ayrı sevilen doblo bunlardan birisi. Bu kadar ilgi gören araç tabi ki yıllarca üretilir ve günümüzün de en sevilen aracı olmaz mı dedirten bir tasarıma sahip olan doblo Fiat otomobil modelleri arasında en dikkat çeken araç olma özelliği taşıyor.

Fiat Otomobil Modelleri Neler

Fiat’ ın ürettiği otomobil modelleri başlıca; 500, 500C, Panda, Punto, Bravo, Linea Classic, Yeni Linea, Fiorino Panoroma ve Yeni Doblo Panoroma olmak üzere toplamda 9 adet model bulunmaktadır. Fiat otomobil modellerini kullanıcının seveceği ve aynı zamanda aracın ilk görünüşte gücünün hissedileceği şekilde tasarlıyor buda müşterilerinin oldukça hoşuna gidiyor. Fiat otomobil modelleri arabada olan gücü ilk bakışta hissetmenizi ve aracın markasının Fiat olduğunu anlamanızı sağlıyor.

Fiat otomobil modelleri müşterilerin gözlerine hitap etmesinden başka özellikleri de mevcut üretilen modeller aracın dışının aerodinamik yapısını da etkiliyor yani Fiat otomobil modelleri sadece güzel olsun diye değil aracın performansını en üst seviyeye taşısın diye hem güzel hem de rüzgarı kontrol edecek bir şekilde tasarlanıyor. Tasarım ve mühendisliği bir arada çok iyi bir şekilde yapmayı başaran nadir şirketlerden birisi olan Fiat çalışmalarının karşılığını müşterinin markaya sadık kalması ile ödüllendiriliyor.

Fiat otomobil modelleri aracı rüzgara karşı hız kaybı yaşatmadan rüzgarı kontrollü bir biçimde arabadan uzaklaşmasını sağlayarak hızlı gidilmesini kolaylaştırırken arabanın savrulmasını da önlemiş oluyor. Aerodinamik yapıdan incelendiğinde bütün Fiat otomobil modelleri rüzgarı en az şekilde tutup kontrollü bir biçimde uzaklaştırılması üzerine kurgulanmış. Bu durumda rüzgar aracı hızlı giderken hatta rüzgarlı havalarda hızlı giderken araç içindeki yolcuların ve sürücünün güvenliği tam olarak sağlıyor, zira araba havanın çok rüzgarlı olduğu zamanlarda bile aracı sarsmıyor. Siz yinede çok rüzgarlı havalarda yüksek hızlar yapmayın sonuçta fazla hız can alır.

Continue Reading