Fiat Otomobilleri

fiat arabalar

Tasarımcısı, İtalyan bir mucit olan fiat otomobilleri, ülkemizde en çok satılan araçlardan bir tanesidir. Özellikle ticari araç konsepti ile ülkemizde birçok kişi tarafından kullanılıyor. Geniş iç hacmi ve fazla yük kapasitesi ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Çekiş gücünün fazla olması ve az yakıt kullanması da, tercih edilmesindeki bazı etkenlerdendir.

Binek otomobili olarak da, fiat otomobilleri bazı kişilerin vazgeçilmez tercihi haline geldi. Özellikle otomatik vites ve dizel seçenekleri ile cazip fiyat avantajlarına sahip olan modeller, hem bayanlar, hem de erkekler tarafından tercih ediliyor.

fiat arabalar
fiat arabalar

Aile Otomobilleri

Fiat markasının, aileler için ürettiği konsept otomobiller de bulunuyor. Dörtten fazla koltuk sayısı, geniş iç hacim, geniş bagaj seçenekleri ile birçok ailenin tercih ettiği markalardan bir tanesidir.

Uzun yol performansı da, ailelerin bu otomobili tercih etmesindeki nedenlerden bir tanesidir. Özellikle zorlu dış ortam koşullarında, etkili bir performans sergileyen bu otomobiller, tüm güvenlik testlerinden başarı ile geçti. Bu özelliği ile dünyada ve ülkemizde bilinen bir marka haline geldi.

Continue Reading

Geleceğin Araba Teknolojisi; Fiat

fiat dizel modelleri

Geleceğin Araba Teknolojisi; Fiat

 

Dünyamız insanların oluşan ihtiyaçları üzerine büyük bir hız ile gelişimini sürdürmektedir. Özellikle çok eski tarihlerde insanların günler, haftalar, aylar ve hatta bazen yıllar alan yolculuklarının kısaltılması konusunda çeşitli araçlardan faydalanılmıştır.

 

Ancak en önemli değişim ve kolaylık arabanın keşfi ile birlikte ortaya çıkmıştır. Bu noktada da özellikle insanların ihtiyaçları doğrultusunda gelişen araba teknolojisinde en önemli markalardan biri olan Fiat, ilk araba modelini 1909 senesinde piyasa sürmüştür.

 

O tarihten bu yana araba teknolojisinin gelişiminde önemli bir katkı sağlayan ve araba teknolojisine yön veren markalardan biri olan araba markası olarak ön plana çıkıyor. Günümüzde de oldukça büyük bir hız ile gelişmekte olan teknolojiye en iyi şekilde entegre olarak şu an aktif olarak bünyesinde Lancia, Alfa Romeo, Maserati ve Ferrari gibi markalara yer veriyor.

 

fiat dizel modelleri

Fiat Arabaların Özellikleri Nelerdir

 

Araba motoru konusundaki üstün teknolojisi ile birlikte hem çok daha konforlu hem de çok daha ekonomik yakıt tüketimine sahip olan araba modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Günümüzde Fiat araba markasının ülkemizde aktif olarak 16 adet araba modeli, satışta yer alıyor. Ülkemizde satışta olmayan 5 adet daha araba modeli ile dünya piyasası üzerinde 21 adet araba modeli ile yer alıyor.

 

Bünyesinde yer almakta olan farklı markalar ve satıştan kalkan araba modelleri ile dünyanın en büyük endüstriyel ve otomobil grupları arasında yer alıyor. Bunun dışında özellikle ticari olarak oluşan araba ihtiyaçlarına karşı konforlu, teknolojik ve ekonomik seçenekler sunabilmek amacı ile ticari araba konusunda da Doblo gibi modelleri ile yer alan Fiat markası, ticari araç konusunda da oldukça yüksek bir teknolojiye sahiptir. Bu eden ile günümüz modern dünyasında en çok tercih edilen araba markalarının arasında en başta yer almaktadır.

Continue Reading

Fiat Otomobil Modelleri

fiat araç modelleri

Fiat pek çok model ile kullanıcının zevkine hitap ediyor, başlı başına üretilen modellerin hepsi müşteriler tarafından çok seviliyor. Öyle ki Fiat bazı modelleri yıllardır aynı hızda üretmeye devam ediyor. Arz – talep bağıntısına göre üretilen modeller arasında 2001 yılından bu yana talep gören ve her serisi ayrı sevilen doblo bunlardan birisi. Bu kadar ilgi gören araç tabi ki yıllarca üretilir ve günümüzün de en sevilen aracı olmaz mı dedirten bir tasarıma sahip olan doblo Fiat otomobil modelleri arasında en dikkat çeken araç olma özelliği taşıyor.

Fiat Otomobil Modelleri Neler

Fiat’ ın ürettiği otomobil modelleri başlıca; 500, 500C, Panda, Punto, Bravo, Linea Classic, Yeni Linea, Fiorino Panoroma ve Yeni Doblo Panoroma olmak üzere toplamda 9 adet model bulunmaktadır. Fiat otomobil modellerini kullanıcının seveceği ve aynı zamanda aracın ilk görünüşte gücünün hissedileceği şekilde tasarlıyor buda müşterilerinin oldukça hoşuna gidiyor. Fiat otomobil modelleri arabada olan gücü ilk bakışta hissetmenizi ve aracın markasının Fiat olduğunu anlamanızı sağlıyor.

Fiat otomobil modelleri müşterilerin gözlerine hitap etmesinden başka özellikleri de mevcut üretilen modeller aracın dışının aerodinamik yapısını da etkiliyor yani Fiat otomobil modelleri sadece güzel olsun diye değil aracın performansını en üst seviyeye taşısın diye hem güzel hem de rüzgarı kontrol edecek bir şekilde tasarlanıyor. Tasarım ve mühendisliği bir arada çok iyi bir şekilde yapmayı başaran nadir şirketlerden birisi olan Fiat çalışmalarının karşılığını müşterinin markaya sadık kalması ile ödüllendiriliyor.

Fiat otomobil modelleri aracı rüzgara karşı hız kaybı yaşatmadan rüzgarı kontrollü bir biçimde arabadan uzaklaşmasını sağlayarak hızlı gidilmesini kolaylaştırırken arabanın savrulmasını da önlemiş oluyor. Aerodinamik yapıdan incelendiğinde bütün Fiat otomobil modelleri rüzgarı en az şekilde tutup kontrollü bir biçimde uzaklaştırılması üzerine kurgulanmış. Bu durumda rüzgar aracı hızlı giderken hatta rüzgarlı havalarda hızlı giderken araç içindeki yolcuların ve sürücünün güvenliği tam olarak sağlıyor, zira araba havanın çok rüzgarlı olduğu zamanlarda bile aracı sarsmıyor. Siz yinede çok rüzgarlı havalarda yüksek hızlar yapmayın sonuçta fazla hız can alır.

Continue Reading

fiat otomobil modelleri ile rahatlık

fiat otomobil modelleri

FİAT OTOMOBİL MODELLERİ

İnsanlar için arabalar elbette ki önemlidir ama araba modelleri daha da önemlidir. Kişiler özellikle erkekler araba modelleri ile ilgili konuşmayı ve kendisinin kullandığı modeli anlatmayı çok severler. Bu yüzden bir araba alırken modeline çok ama çok dikkat ederler. Özellikle bu zamanlarda yüksek bir model araba arıyorsanız bunun bir hayli paraya ihtiyacınız var demektir. Çünkü araba fiyatları oldukça yüksekken bir de yüksek modelini aramak çok daha fazla can sıkıcı olmaktadır. Ama bunun da bir çözümü yok değildir. Elbette ki çözümü mevcuttur. Bu çözüm ise yapacağınız seçimlerin fiat otomobil modellerinden biri olmasıdır. Fiat otomobil modelleritamda hayalinizde ki ince dokunuşlara sahip modellerdir.

fiat otomobil modelleri
fiat otomobil modelleri

FİAT OTOMOBİL MODELLERİ İLE FARKI YAŞAYIN

Araba alınmaya kara verildiğinde ikinci karar aşaması da modeller arasında yaşanmaktadır bu süreç oldukça uzun ve önemlidir. Önemlidir çünkü kişiler hem rahatlığa önem verirler hem de etraflarında ki insanların iyi yorumlarını almak isterler. Araba modellerinin önemi işte bu kadar yüksektir. Bir kişi araba alırken önce dış görünümüne önem verir. Görünüş şıklık her şeyde olduğu gibi burada da önemlidir. Bazen şıklığı bütçemize uydurabiliyoruz ama bazen de bu oldukça güç bir durum haline geliyor. Bunu engellemenin birkaç yolu elbette ki vardır. Bu yollardan biri de fiat otomobil modelleridir. Çoğu kişinin hayallerini süsleyen mükemmel arabalar fiat araba modelleri arasında vardır.  fiat bu konuda oldukça titiz çalışır ve içe önem verdiği kadar dışa da önem verir. Sizler de fiat’ı tercih ettiğiniz de bundan hiç ama hiç pişman olmayacaksınız. Ayrıca fiat otomobil modelleri ücretler açısından da çok uygundur. Birçok markaya nazaran hem güçlüdür hem şıktır hem de fiyatları makul oranlardadır. Sizlerde bu güzel ürünlerden satın almak isterseniz yapmanız gereken tek şey fiatotomobil.com sitesine girmek olacaktır. Bu site ile hayatınız bir anda değişebilir. Üstelik bunu çok kısa zaman içerisinde yapabilirsiniz. Dışarılarda gezmek yerine sadece bir tık ile bu siteye girebilir ve kendinize uygun fiat otomobil modellerinden birini seçebilirsiniz.

 

Continue Reading

Fiat otomobil kredisi ile kimse arabasız kalmasın

fiat otomobil kredisi

Fiat otomobil kredisi 

Fiat otomobil kredisi kimse arabasız kalmasın anlayışını slogan yaparak herkesi araba sahibi yapmaya karar vermiştir. Fiat otomobil kredisi en düşük faizlere sahip olduğundan araç almak sizin için sorun olmayacaktır. Fiat otomobil kredisi bankalar ile yapılan anlaşmalar gereği çok düşük olmak da ve sizi üzmeyen taksitler sağlanmaktadır. Çok düşük faiz ve yıllara uzayan vadeler ile nasıl ödeyeceğinize kendiniz karar verirsiniz. Fiat otomobil kredisi ile gerçekten de herkes araba sahibi yapılacak ve herkes fiat ailesinin bir üyesi olacaktır.

fiat otomobil kredisi
fiat otomobil kredisi

          Fiat otomobil kredisi çok düşük faizlidir

Fiat otomobil kredisi kredi ile araba almayı düşünmeyenleri bile etkileyerek onların fikir değiştirmesine neden olmaktadır. Fiat otomobil kredisi bu denli düşük olunca dolayısı ile peşin almak cazip gelmeyip istemesek bile biz de kredi kullanmak durumunda kalırız. Fiat otomobil kredisi almak diğer kredi almaya benzemediği gibi çok fazla evrak istememektedir. Kredi ile bir şey almanın zorluğunu bilenler bura da bunun olmadığına tanıklık edecektir. Sizi belgelere boğmadan çok basit evraklar ile araba sahibi yapacak olan fiat otomobil kredisi aynı gün içinde verilmektedir. Oturduğunuz yerde işlemler sizin adınıza yapılacak ve aracınızı alıp gideceksiniz. Fiat otomobil kredisi bu nedenler ile en çok tercih edilen kredi işlemleri arasına girmiştir.

Fiat otomobil kredisi anlaşması yaptığı bankalar ile karından fedakârlık yapıp sizi araç sahibi yapmaya yemin etmiştir. Yıllardır araba sahibi olmak isteyenler değişik mali zorluklar nedeni ile araba alamamış ve günümüz fiat otomobil kredisi ile bunun mümkün olduğuna şahit olmuştur. Fiat otomobil kredisi sizin araç sahibi olmanıza mani olacak tüm engelleri ortadan kaldıracak ve araba sahibi olmak için hiçbir mazeretiniz kalmayacaktır. Fiat otomobil kredisi ile istediğiniz marka ve model arabayı alma şansınız olduğunu da hatırlatmak isterim. İsterseniz fiat otomobil kredisi ile ikinci el kredisi bile kullanmanız mümkün olacaktır. 2. el araç almanın sadece peşin olduğunu düşünenler taksitle alınacağını da göreceklerdir.

Continue Reading

Fiat Benzinli Otomobiller

fiat benzinli otomobiller

Fiat Benzinli Otomobiller

Otomobil satın alırken ilk baktığımız özelliklerden birisi de performans özelliğidir. Performansı yüksek olan araçlar ilk tercihimiz olmuştur her zaman. Bir aracın da yüksek performanslı olması yakıt tipine göre değişir. Yüksek performanslı olan araçlara benzinli araçlardır. Fiat müşterilerine fiat benzinli otomobil seçenekleriyle yüksek performans ve dayanıklı motor gücü sunmakta. Benzinli otomobiller diğer yakıt tipli otomobillere göre daha dayanıklıdırlar ve kullanıcısına servis masrafı daha az çıkarmaktadır. Fiatta müşterilerine dayanıklılık sunmak için son yıllarda benzinli otomobil üretimine ağırlık vermiştir. Fiat benzinli otomobilmodelleri yakıt tipinin çok pahalı olması nedeni ile ilk başta araba kullanıcıları korkutmak da fakat bir otomobilden beklediğiniz sağlamlık yüksek motor gücü ise ilk adresiniz fiat olmalı.

fiat benzinli otomobiller
fiat benzinli otomobiller

Neden Fiat Benzinli Otomobiller tercih edilmeli?

Evet, araba almaya karar verdiniz ve benzinli bir araç almaya da ikna oldunuz. Peki, hangi marka araç seçimi yapacaksınız? Fiat araç kullanıcılarına benzinli araç modellerinde sessiz çalışan bir motor ve üst seviyelerde daha iyi randıman garantisi vermekte. Ayrıca Fiat benzinli Otomobil modelleri fiatın modern tasarımında yüksek kor sağlamakta. Hem arabanın dış görünüşüne önem veriyor hem de arabanın motor ve fren sistemi yani iç mekanizması sizin için önemli ise fiat benzinli otomobil modelleri tam size göre tasarlanmış. Ayrıca benzinli araç alım diğer yakıt tipindeki araçlara oranla daha düşüktür. Aracınızın ilerleyen yıllardaki bakım maliyeti diğer araçlara oranla düşüktür. Yüksek kaliteli benzin alımında da hiçbir zaman sıkıntı yaşamasınız. Çünkü ülkemiz de yurt genelinde kaliteli benzin bulma imkânınız çok rahat. Özellikle sürekli şehirlerarası yolculuk yapan araç kullanıcıları için benzinli araç her zaman daha avantajlıdır. Uzun yolda çoğu araç yüksek performans gösteremez. Ama benzinli araçların motoru daha güçlü olduğu için uzun yol ya da kısa yol onlar için fark etmez her zaman yüksek performans ve sahibi için kullanımı kolaydır. Ayrıca aracın motoru diğer araçlara göre fazla ısınma yapmaz. İstediğiniz kadar yol gidin motorun ısısı sürekli sabittir. Bir benzinli araç sahibi olmak istiyor iseniz fiat benzinli otomobil modellerini görmeden karar vermeyin.

 

Continue Reading